Schaatsgekkies Poule    
1000m Vrouwen OS 2022
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


SchaatsgekkieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
TedMiho Takagi15Jutta Leerdam10Brittany Bowe530
ChielsterMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
EllaMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
FemkeMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
Jeanine GuidryMiho Takagi15Jutta Leerdam10Nao Kodaira25
JetMiho Takagi15Jutta Leerdam10Nao Kodaira25
Johan TeakeMiho Takagi15Jutta Leerdam10Nao Kodaira25
John QuistMiho Takagi15Jutta Leerdam10Nao Kodaira25
LiesbethMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
MariskaMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
MarjocornMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
Marjolein HouwloMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
RianneMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
Sandra D.Miho Takagi15Jutta Leerdam10Angelina Golikova25
WigoMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
AnnelotteMiho Takagi15Brittany Bowe1Jutta Leerdam117
Britta-SophieMiho Takagi15Brittany Bowe1Jutta Leerdam117
TeusMiho Takagi15Brittany Bowe1Jutta Leerdam117
IlonaMiho Takagi15Nao KodairaJutta Leerdam116
Anna WesBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
Jenna StronkhorstBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
LindekhBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
Rianne25Brittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
SannaBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
DoorBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Ireen Wust11
PajaBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Ireen Wust11
SandraBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Ireen Wust11
JoseIreen WustJutta Leerdam10Miho Takagi111
FreeNao KodairaJutta Leerdam10Ireen Wust10
RiankaIreen WustJutta Leerdam10Nao Kodaira10
JacquelienJutta Leerdam1Miho Takagi1Brittany Bowe57
Schaatsfan7Jutta Leerdam1Miho Takagi1Brittany Bowe57
BeerJutta Leerdam1Miho Takagi1Miho Takagi13
DewiiJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
Geert K. LammersJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
HansJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
PWJG BrugmanJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
ReginaBBrittany Bowe1Miho Takagi1Jutta Leerdam13
Ria1963Brittany Bowe1Miho Takagi1Jutta Leerdam13
Rikie, fan van SanneJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
WijkaatjeBrittany Bowe1Miho Takagi1Jutta Leerdam13
YvonneFBJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
AngelOjen123Jutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
BaasJutta Leerdam1Brittany Bowe1Nao Kodaira2
BlaffendevisJutta Leerdam1Brittany Bowe1Nao Kodaira2
BrunellaJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
ChantalJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
DaphneJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
De professorJutta Leerdam1Brittany Bowe1Nao Kodaira2
Dik NanneJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
DonkeaJutta Leerdam1Brittany Bowe1Ireen Wust2
Esmee de VisserJutta Leerdam1Miho Takagi1Vanessa Herzog2
HensleyJutta Leerdam1Brittany Bowe1Ireen Wust2
Jantine DijkstraJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
KikiJutta Leerdam1Brittany Bowe1Vanessa Herzog2
Klaas KlJutta Leerdam1Brittany Bowe1Ireen Wust2
Marijke de JongJutta Leerdam1Miho Takagi1Olga Fatkulina2
MARINUSJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
Wilmar KJutta Leerdam1Miho Takagi1Angelina Golikova2
BarbaraJutta Leerdam1Ireen WustMiho Takagi12
Henk RouwenhorstBrittany Bowe1Ireen WustJutta Leerdam12
Ilona HulstJutta Leerdam1Ireen WustMiho Takagi12
SarkOpaJutta Leerdam1Ireen WustMiho Takagi12
GerritNao KodairaMiho Takagi1Jutta Leerdam12
Sanne QuistNao KodairaVanessa HerzogJutta Leerdam11


Statistische voorspellingen alle deelnemers 1000m Vrouwen OS 2022
Goud GoudZilver ZilverBrons Brons
Atleetaantal
Jutta Leerdam29
Miho Takagi19
Brittany Bowe12
Nao Kodaira3
Ireen Wust2
Atleetaantal
Jutta Leerdam26
Miho Takagi17
Brittany Bowe16
Ireen Wust4
Nao Kodaira1
Vanessa Herzog1
Atleetaantal
Ireen Wust23
Miho Takagi16
Jutta Leerdam10
Nao Kodaira8
Brittany Bowe3
Vanessa Herzog2
Angelina Golikova2
Olga Fatkulina1


Startlijst
StartNumAtleet
01aAlexa Scott
01bSandrine Tas
02aMihaela Hogas
02bEllia Smeding
03aEkaterina Sloeva
03bAntoinette de Jong
04aVanessa Herzog
04bRagne Wiklund
05aHanna Nifantava
05bQi Yin
06aNadezhda Morozova
06bMaddison Pearman
07aNikola Zdrahalova
07bHyun-Yung Kim
08aMin-Sun Kim
08bKarolina Bosiek
09aYu-Ting Huang
09bJingzhu Jin
10aOlga Fatkulina
10bYekaterina Aydova
11aKimi Goetz
11bJutta Leerdam
12aAndzelika Wojcik
12bIreen Wust
13aMiho Takagi
13bAngelina Golikova
14aQishi Li
14bNao Kodaira
15aDaria Kachanova
15bBrittany Bowe
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.