Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Marijke de Jong
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann1Francesca Lollobrigida117
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenJorrit Bergsma15
ma 7 feb 09:301500mVrouwenRagne WiklundIreen Wust1Antoinette de Jong56
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Joey MantiaThomas Krol116
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Martina Sablikova1Isabelle Weidemann117
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaGraeme Fish15
za 12 feb 09:00500mMannenTatsuya ShinhamaLaurent DubreuilYuma Murakami0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Olga FatkulinaAngelina Golikova520
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team ROC (V)2
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team ROC (M)10Team NED (M)25
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Miho Takagi1Olga Fatkulina2
vr 18 feb 09:301000mMannenHein OtterspeerThomas Krol1Kai Verbij1
za 19 feb 09:00Mass startMannenJorrit BergsmaBart Swings1Andrea Giovannini1
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenFrancesca Lollobrigida1Irene Schouten1Marijke Groenewoud2
    108 18 13139


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ragne Wiklund  
Ireen Wust 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Thomas Krol
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Isabelle Weidemann
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tatsuya Shinhama  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Yuma Murakami
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Olga Fatkulina 1



Goud
 
2

Zilver
Angelina Golikova
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team ROC (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Olga Fatkulina
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Hein Otterspeer  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Jorrit Bergsma  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Andrea Giovannini
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Francesca Lollobrigida  
Irene Schouten 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.