Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van John Quist
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida10Natalia Voronina25
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Ireen Wust1Brittany Bowe2
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Kjeld Nuis1Zhongyan Ning2
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Martina Sablikova530
vr 11 feb 09:0010.000mMannenPatrick Roest1Nils van der Poel1Jorrit Bergsma2
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilTingyu Gao1Jordan Stolz1
zo 13 feb 14:00500mVrouwenNao KodairaAngelina Golikova1Olga Fatkulina1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team NED (V)1Team CAN (V)13
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team USA (M)1Team NED (M)16
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Nao Kodaira25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Laurent Dubreuil10Zhongyan Ning25
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaJorrit Bergsma15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudFrancesca Lollobrigida520
    124 57 11192


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Natalia Voronina
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Ireen Wust 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Zhongyan Ning
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Patrick Roest  
Nils van der Poel 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Tingyu Gao 1



Goud
 
2

Zilver
Jordan Stolz
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Nao Kodaira  
Angelina Golikova 1



Goud
 
2

Zilver
Olga Fatkulina
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team NED (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team USA (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Nao Kodaira
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Zhongyan Ning
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.