Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Door
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann1Antoinette de Jong16
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Hallgeir Engebraten530
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Ireen Wust1Antoinette de Jong57
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Kjeld Nuis1Peter Michael2
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Ragne Wiklund25
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Alexander Rumyantsev25
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilArtem ArefyevViktor Mushtakov0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenBrittany BoweJutta LeerdamFemke Kok0
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team NED (V)1Team NOR (V)2
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team CAN (M)1
do 17 feb 09:301000mVrouwenBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Ireen Wust11
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Hein OtterspeerLaurent Dubreuil116
za 19 feb 09:00Mass startMannenJoey MantiaBart Swings1Jorrit Bergsma1
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Ivanie Blondin10Marijke Groenewoud25
    94 56 11161


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Hallgeir Engebraten
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Ireen Wust 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Peter Michael
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Ragne Wiklund
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Alexander Rumyantsev
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Artem Arefyev 1



Goud
 
2

Zilver
Viktor Mushtakov
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Brittany Bowe  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team NED (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NOR (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Hein Otterspeer 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Joey Mantia  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Ivanie Blondin 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.