Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Teus
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenRagne WiklundIsabelle Weidemann1Martina Sablikova1
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenDavide Ghiotto15
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Ayano SatoBrittany Bowe1
di 8 feb 11:301500mMannenJoey MantiaZhongyan NingThomas Krol11
do 10 feb 13:005000mVrouwenIsabelle Weidemann1Francesca LollobrigidaMartina Sablikova56
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenJorrit Bergsma15
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilWataru Morishige1Tingyu Gao12
zo 13 feb 14:00500mVrouwenAngelina Golikova1Erin Jackson1Femke Kok2
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team ROC (V)2
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam USA (M)1Team NOR (M)1Team ROC (M)13
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Brittany Bowe1Jutta Leerdam117
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Havard H. Lorentzen1Laurent Dubreuil117
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaAndrea Giovannini15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIvanie Blondin1Nana TakagiFrancesca Lollobrigida56
    81 7 15103


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Ragne Wiklund  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Davide Ghiotto
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Ayano Sato 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Joey Mantia  
Zhongyan Ning 1



Goud
 
2

Zilver
Thomas Krol
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Isabelle Weidemann  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Wataru Morishige 1



Goud
 
2

Zilver
Tingyu Gao
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Angelina Golikova  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team USA (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Jutta Leerdam
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Havard H. Lorentzen 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Andrea Giovannini
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Ivanie Blondin  
Nana Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.