Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Marjolein Houwlo
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Antoinette de JongNatalia Voronina15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Hallgeir Engebraten1Jorrit Bergsma16
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Miho Takagi10Brittany Bowe25
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Kjeld Nuis1Joey Mantia2
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaMarina Zueva15
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Graeme FishPatrick Roest116
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilTingyu Gao1Tatsuya Shinhama1
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Nao KodairaFemke Kok15
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team USA (M)1Team NED (M)16
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Kai VerbijHein Otterspeer15
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Ruslan ZakharovJorrit Bergsma15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Ivanie Blondin10Francesca Lollobrigida530
    167 35 11213


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Natalia Voronina
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Hallgeir Engebraten 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Marina Zueva
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Graeme Fish 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Tingyu Gao 1



Goud
 
2

Zilver
Tatsuya Shinhama
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Nao Kodaira 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team USA (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Ruslan Zakharov 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Ivanie Blondin 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.