Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Sanne Quist
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Miho TakagiValerie Maltais15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenBrittany BoweElizaveta GolubevaIreen Wust11
di 8 feb 11:301500mMannenZhongyan NingThomas Krol10Kjeld Nuis111
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Ragne WiklundFrancesca Lollobrigida15
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Bart Swings25
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilJordan StolzKai Verbij0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenFemke KokAngelina Golikova1Olga Fatkulina1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam CAN (V)15Team JPN (V)10Team NED (V)530
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team ROC (M)10Team NED (M)25
do 17 feb 09:301000mVrouwenNao KodairaVanessa HerzogJutta Leerdam11
vr 18 feb 09:301000mMannenHein OtterspeerThomas Krol1Laurent Dubreuil12
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Jorrit BergsmaJoey Mantia15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudFrancesca Lollobrigida520
    120 52 14186


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Valerie Maltais
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Elizaveta Golubeva 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Zhongyan Ning  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Ragne Wiklund 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Jordan Stolz 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Femke Kok  
Angelina Golikova 1



Goud
 
2

Zilver
Olga Fatkulina
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team CAN (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team ROC (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Nao Kodaira  
Vanessa Herzog 1



Goud
 
2

Zilver
Jutta Leerdam
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Hein Otterspeer  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.