Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Jantine Dijkstra
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaFrancesca Lollobrigida116
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Jorrit Bergsma25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenEvgeniia LalenkovaMiho Takagi10Brittany Bowe10
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Kjeld Nuis1Joey Mantia2
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaMartina Sablikova520
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Graeme FishPatrick Roest116
za 12 feb 09:00500mMannenMerijn ScheperkampLaurent DubreuilRuslan Murashov0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Angelina Golikova1Nao Kodaira16
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team NED (M)Team ROC (M)116
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Laurent Dubreuil10Kai Verbij25
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Ruslan ZakharovAndrea Giovannini15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudFrancesca Lollobrigida520
    138 34 18190


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Evgeniia Lalenkova  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Graeme Fish 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Merijn Scheperkamp  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Ruslan Murashov
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Angelina Golikova 1



Goud
 
2

Zilver
Nao Kodaira
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team NED (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Ruslan Zakharov 1



Goud
 
2

Zilver
Andrea Giovannini
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.