Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Ella
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Martina SablikovaAntoinette de Jong15
zo 6 feb 09:305000mMannenPatrick Roest1Sven KramerJorrit Bergsma1
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Miho Takagi10Antoinette de Jong530
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Zhongyan Ning25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Magdalena CzyszczonSanne in t Hof15
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilYuma MurakamiKai Verbij0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenAngelina Golikova1Nao KodairaFemke Kok1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team NED (M)Team USA (M)520
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Kai VerbijPavel Kulizhnikov15
za 19 feb 09:00Mass startMannenAndrea GiovanniniBart Swings1Jorrit Bergsma1
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudBo-Reum Kim15
    138 42 15195


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Patrick Roest  
Sven Kramer 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Zhongyan Ning
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Magdalena Czyszczon 1



Goud
 
2

Zilver
Sanne in t Hof
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Yuma Murakami 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Angelina Golikova  
Nao Kodaira 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team NED (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Pavel Kulizhnikov
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Andrea Giovannini  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Bo-Reum Kim
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.