Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Brunella
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida10Martina Sablikova25
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Sven Kramer25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Marijke GroenewoudBrittany Bowe15
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Kjeld Nuis1Joey Mantia2
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Francesca LollobrigidaMartina Sablikova520
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Jorrit Bergsma25
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilHavard H. LorentzenMerijn Scheperkamp0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenMiho Takagi1Nao KodairaOlga Fatkulina1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team NED (M)Team USA (M)520
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Miho Takagi1Ireen Wust2
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Pavel KulizhnikovKai Verbij15
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaSverre Lunde Pedersen15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenFrancesca Lollobrigida1Irene Schouten1Marijke Groenewoud2
    125 34 15174


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Sven Kramer
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Havard H. Lorentzen 1



Goud
 
2

Zilver
Merijn Scheperkamp
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Miho Takagi  
Nao Kodaira 1



Goud
 
2

Zilver
Olga Fatkulina
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team NED (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Pavel Kulizhnikov 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Sverre Lunde Pedersen
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Francesca Lollobrigida  
Irene Schouten 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.