Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Wigo
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Ragne WiklundMartina Sablikova15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
di 8 feb 11:301500mMannenJoey MantiaZhongyan NingKjeld Nuis11
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Martina Sablikova530
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaGraeme Fish15
za 12 feb 09:00500mMannenTingyu Gao15Laurent DubreuilTatsuya Shinhama15
zo 13 feb 14:00500mVrouwenNao KodairaAngelina Golikova1Erin Jackson12
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team JPN (V)10Team CAN (V)112
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team USA (M)1Team NED (M)16
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Kai VerbijLaurent Dubreuil116
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaAndrea Giovannini15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Bo-Reum Kim16
    151 43 9203


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Ragne Wiklund 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Joey Mantia  
Zhongyan Ning 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tingyu Gao  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Tatsuya Shinhama
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Nao Kodaira  
Angelina Golikova 1



Goud
 
2

Zilver
Erin Jackson
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team USA (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Andrea Giovannini
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Bo-Reum Kim
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.