Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Henk Rouwenhorst
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Carlijn AchtereekteAntoinette de Jong15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Sven Kramer25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Brittany BoweMiho Takagi116
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Joey Mantia25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Martina Sablikova1Sanne in t Hof16
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
za 12 feb 09:00500mMannenYuma MurakamiLaurent DubreuilTatsuya Shinhama0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Nao KodairaFemke Kok15
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam CAN (V)15Team JPN (V)10Team NED (V)530
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team USA (M)1Team NED (M)16
do 17 feb 09:301000mVrouwenBrittany Bowe1Ireen WustJutta Leerdam12
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Hein OtterspeerPavel Kulizhnikov15
za 19 feb 09:00Mass startMannenJorrit BergsmaJoey MantiaBart Swings11
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudFrancesca Lollobrigida520
    166 42 13221


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Carlijn Achtereekte 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Sven Kramer
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Sanne in t Hof
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Yuma Murakami  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Tatsuya Shinhama
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Nao Kodaira 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team CAN (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team USA (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Ireen Wust 1



Goud
 
2

Zilver
Jutta Leerdam
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Hein Otterspeer 1



Goud
 
2

Zilver
Pavel Kulizhnikov
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Jorrit Bergsma  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.