Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Hensley
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann1Natalia Voronina16
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Jorrit Bergsma25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Ireen Wust1Ragne Wiklund2
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Kjeld Nuis1Bart Swings2
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Martina Sablikova1Sanne in t Hof16
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaGraeme Fish15
za 12 feb 09:00500mMannenRuslan MurashovTatsuya ShinhamaLaurent Dubreuil0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenOlga FatkulinaErin Jackson1Femke Kok1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam CAN (V)15Team JPN (V)10Team NED (V)530
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam USA (M)1Team NOR (M)1Team NED (M)2
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Brittany Bowe1Ireen Wust2
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Pavel KulizhnikovHein Otterspeer15
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Jorrit BergsmaSeung-Hoon Lee520
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIvanie Blondin1Irene Schouten1Marijke Groenewoud2
    110 28 10148


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Natalia Voronina
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Ireen Wust 1



Goud
 
2

Zilver
Ragne Wiklund
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Sanne in t Hof
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Ruslan Murashov  
Tatsuya Shinhama 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Olga Fatkulina  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team CAN (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team USA (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Pavel Kulizhnikov 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Seung-Hoon Lee
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Ivanie Blondin  
Irene Schouten 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.