Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Free
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIvanie BlondinIrene Schouten1Antoinette de Jong1
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenSven Kramer15
ma 7 feb 09:301500mVrouwenBrittany BoweAntoinette de Jong1Ireen Wust12
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Joey Mantia25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Marina Zueva25
vr 11 feb 09:0010.000mMannenPatrick Roest1Jorrit BergsmaNils van der Poel12
za 12 feb 09:00500mMannenThomas KrolHavard H. LorentzenLaurent Dubreuil0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenNao KodairaErin Jackson1Femke Kok1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team USA (M)1Team NED (M)16
do 17 feb 09:301000mVrouwenNao KodairaJutta Leerdam10Ireen Wust10
vr 18 feb 09:301000mMannenPavel KulizhnikovHavard H. Lorentzen1Laurent Dubreuil12
za 19 feb 09:00Mass startMannenJoey MantiaJorrit BergsmaBart Swings11
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudFrancesca Lollobrigida520
    77 36 14127


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Ivanie Blondin  
Irene Schouten 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Sven Kramer
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Marina Zueva
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Patrick Roest  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Nils van der Poel
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Thomas Krol  
Havard H. Lorentzen 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Nao Kodaira  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team USA (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Nao Kodaira  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Pavel Kulizhnikov  
Havard H. Lorentzen 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Joey Mantia  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.