Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Rikie, fan van Sanne
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Antoinette de JongIsabelle Weidemann520
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Davide Ghiotto25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Ragne WiklundBrittany Bowe15
di 8 feb 11:301500mMannenJoey MantiaKjeld Nuis1Thomas Krol12
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Sanne in t Hof25
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaGraeme Fish15
za 12 feb 09:00500mMannenMin-Kyu Cha1Laurent DubreuilTingyu Gao12
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Angelina Golikova1Femke Kok16
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team USA (M)1Team NED (M)16
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Laurent Dubreuil10Hein Otterspeer25
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaZhongyan Ning15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenFrancesca Lollobrigida1Irene Schouten1Ivanie Blondin13
    139 36 14189


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Isabelle Weidemann
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Davide Ghiotto
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Ragne Wiklund 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Joey Mantia  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Thomas Krol
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Sanne in t Hof
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Min-Kyu Cha  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Tingyu Gao
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Angelina Golikova 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team USA (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Zhongyan Ning
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Francesca Lollobrigida  
Irene Schouten 1



Goud
 
2

Zilver
Ivanie Blondin
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.