Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Jeanine Guidry
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Martina SablikovaAntoinette de Jong15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Miho Takagi10Brittany Bowe25
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Joey Mantia25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Francesca Lollobrigida25
vr 11 feb 09:0010.000mMannenPatrick Roest1Nils van der Poel1Jorrit Bergsma2
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilViktor MushtakovTatsuya Shinhama0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenNao KodairaErin Jackson1Femke Kok1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team JPN (V)10Team ROC (V)11
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team ROC (M)10Team NOR (M)111
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Nao Kodaira25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Kai VerbijHein Otterspeer15
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Jorrit BergsmaDmitry Morozov15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Marijke Groenewoud16
    137 73 1211


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Patrick Roest  
Nils van der Poel 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Viktor Mushtakov 1



Goud
 
2

Zilver
Tatsuya Shinhama
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Nao Kodaira  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team ROC (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NOR (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Nao Kodaira
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Dmitry Morozov
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.