Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Beer
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Ragne WiklundAntoinette de Jong15
zo 6 feb 09:305000mMannenPatrick Roest1Nils van der Poel1Ted-Jan Bloemen2
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Brittany BoweAntoinette de Jong56
di 8 feb 11:301500mMannenJoey MantiaZhongyan NingKjeld Nuis11
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Martina Sablikova530
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaPatrick Roest116
za 12 feb 09:00500mMannenTingyu Gao15Laurent DubreuilYuma Murakami15
zo 13 feb 14:00500mVrouwenNao KodairaFemke KokAngelina Golikova55
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam USA (M)1Team NED (M)Team NOR (M)12
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Miho Takagi1Miho Takagi13
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Zhongyan NingKai Verbij15
za 19 feb 09:00Mass startMannenJoey MantiaBart Swings1Seung-Hoon Lee56
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudFrancesca Lollobrigida520
    95 14 34143


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Ragne Wiklund 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Patrick Roest  
Nils van der Poel 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Joey Mantia  
Zhongyan Ning 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tingyu Gao  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Yuma Murakami
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Nao Kodaira  
Femke Kok 1



Goud
 
2

Zilver
Angelina Golikova
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team USA (M)  
Team NED (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NOR (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Zhongyan Ning 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Joey Mantia  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Seung-Hoon Lee
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.