Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van YvonneFB
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaFrancesca Lollobrigida116
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenPatrick Roest116
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Brittany BoweIreen Wust12
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Joey Mantia25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Sanne in t Hof25
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaPatrick Roest116
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilTingyu Gao1Artem Arefyev1
zo 13 feb 14:00500mVrouwenFemke KokErin Jackson1Angelina Golikova56
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team ROC (V)Team CAN (V)12
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team CHN (M)Team KOR (M)0
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
vr 18 feb 09:301000mMannenPavel KulizhnikovThomas Krol1Hein Otterspeer1
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaAndrea Giovannini15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Marijke GroenewoudFrancesca Lollobrigida520
    108 24 16148


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Sanne in t Hof
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Tingyu Gao 1



Goud
 
2

Zilver
Artem Arefyev
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Femke Kok  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Angelina Golikova
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team ROC (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team CHN (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team KOR (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Pavel Kulizhnikov  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Andrea Giovannini
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Marijke Groenewoud 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.