Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Chielster
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida10Antoinette de Jong25
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Jorrit Bergsma25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Brittany BoweIreen Wust12
di 8 feb 11:301500mMannenZhongyan NingJoey MantiaThomas Krol11
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Sanne in t Hof25
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaGraeme Fish15
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilYuma MurakamiJordan Stolz0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenAngelina Golikova1Andzelika WojcikErin Jackson12
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team USA (M)1Team ROC (M)117
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Hein OtterspeerZhongyan Ning15
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaLivio Wenger15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Nana TakagiFrancesca Lollobrigida520
    138 42 14194


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Zhongyan Ning  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Thomas Krol
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Sanne in t Hof
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Yuma Murakami 1



Goud
 
2

Zilver
Jordan Stolz
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Angelina Golikova  
Andzelika Wojcik 1



Goud
 
2

Zilver
Erin Jackson
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team USA (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Hein Otterspeer 1



Goud
 
2

Zilver
Zhongyan Ning
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Livio Wenger
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Nana Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.