Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Donkea
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Antoinette de JongMartina Sablikova15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Sven Kramer25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenBrittany BoweMiho Takagi10Ireen Wust111
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Kjeld Nuis1Joey Mantia2
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Martina Sablikova530
vr 11 feb 09:0010.000mMannenPatrick Roest1Nils van der Poel1Jorrit Bergsma2
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilKai VerbijMerijn Scheperkamp0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenFemke KokNao KodairaErin Jackson11
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team JPN (V)10Team CAN (V)112
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team USA (M)56
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Brittany Bowe1Ireen Wust2
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Hein OtterspeerKai Verbij15
za 19 feb 09:00Mass startMannenJorrit BergsmaJoey MantiaBart Swings11
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Elizaveta GolubevaMarijke Groenewoud15
    79 44 14137


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Sven Kramer
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Kjeld Nuis 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Patrick Roest  
Nils van der Poel 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Merijn Scheperkamp
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Femke Kok  
Nao Kodaira 1



Goud
 
2

Zilver
Erin Jackson
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Hein Otterspeer 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Jorrit Bergsma  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Elizaveta Golubeva 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.