Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Lindekh
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Carlijn AchtereekteIsabelle Weidemann520
zo 6 feb 09:305000mMannenPatrick Roest1Nils van der Poel1Bart Swings2
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Brittany BoweMiho Takagi116
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Zhongyan Ning25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaSanne in t Hof15
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaTed-Jan Bloemen15
za 12 feb 09:00500mMannenTatsuya ShinhamaLaurent DubreuilTingyu Gao11
zo 13 feb 14:00500mVrouwenNao KodairaErin Jackson1Femke Kok1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team JPN (V)10Team CAN (V)112
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team USA (M)56
do 17 feb 09:301000mVrouwenBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Hein OtterspeerHavard H. Lorentzen520
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Jorrit BergsmaJoey Mantia15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Ivanie Blondin10Marijke Groenewoud25
    123 43 19185


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Carlijn Achtereekte 1



Goud
 
2

Zilver
Isabelle Weidemann
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Patrick Roest  
Nils van der Poel 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Zhongyan Ning
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Sanne in t Hof
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tatsuya Shinhama  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Tingyu Gao
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Nao Kodaira  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Hein Otterspeer 1



Goud
 
2

Zilver
Havard H. Lorentzen
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Ivanie Blondin 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.