Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Ria1963
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaAntoinette de Jong15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaPatrick Roest116
ma 7 feb 09:301500mVrouwenRagne WiklundMiho Takagi10Evgeniia Lalenkova10
di 8 feb 11:301500mMannenZhongyan NingThomas Krol10Min-Seok Kim515
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaIsabelle Weidemann116
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaGraeme Fish15
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilViktor MushtakovJordan Stolz0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenAngelina Golikova1Andzelika WojcikFemke Kok1
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam CAN (V)15Team JPN (V)10Team ROC (V)25
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NOR (M)15Team ROC (M)10Team USA (M)530
do 17 feb 09:301000mVrouwenBrittany Bowe1Miho Takagi1Jutta Leerdam13
vr 18 feb 09:301000mMannenPavel KulizhnikovJordan StolzKai Verbij0
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Joey MantiaRuslan Zakharov15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Elizaveta Golubeva16
    122 42 13177


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ragne Wiklund  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Evgeniia Lalenkova
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Zhongyan Ning  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Min-Seok Kim
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Isabelle Weidemann
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Viktor Mushtakov 1



Goud
 
2

Zilver
Jordan Stolz
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Angelina Golikova  
Andzelika Wojcik 1



Goud
 
2

Zilver
Femke Kok
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team CAN (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NOR (M)  
Team ROC (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Jutta Leerdam
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Pavel Kulizhnikov  
Jordan Stolz 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Ruslan Zakharov
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Elizaveta Golubeva
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.