Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Rianne25
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIsabelle Weidemann1Irene Schouten1Antoinette de Jong2
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Sven Kramer25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Miho Takagi10Brittany Bowe25
di 8 feb 11:301500mMannenZhongyan NingThomas Krol10Joey Mantia10
do 10 feb 13:005000mVrouwenNatalia VoroninaRagne WiklundIrene Schouten11
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaPatrick Roest116
za 12 feb 09:00500mMannenTingyu Gao15Tatsuya ShinhamaViktor Mushtakov15
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Angelina Golikova1Andzelika Wojcik16
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam CAN (V)15Team JPN (V)10Team NED (V)530
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam USA (M)1Team NED (M)Team NOR (M)12
do 17 feb 09:301000mVrouwenBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Zhongyan NingKai Verbij15
za 19 feb 09:00Mass startMannenJoey MantiaZhongyan NingBart Swings11
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenFrancesca Lollobrigida1Ivanie Blondin10Irene Schouten112
    109 62 11182


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Isabelle Weidemann  
Irene Schouten 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Sven Kramer
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Zhongyan Ning  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Natalia Voronina  
Ragne Wiklund 1



Goud
 
2

Zilver
Irene Schouten
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tingyu Gao  
Tatsuya Shinhama 1



Goud
 
2

Zilver
Viktor Mushtakov
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Angelina Golikova 1



Goud
 
2

Zilver
Andzelika Wojcik
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team CAN (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team USA (M)  
Team NED (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NOR (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Zhongyan Ning 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Joey Mantia  
Zhongyan Ning 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Francesca Lollobrigida  
Ivanie Blondin 1



Goud
 
2

Zilver
Irene Schouten
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.