Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Ilona Hulst
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Antoinette de JongMartina Sablikova15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Sven KramerPatrick Roest116
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Miho Takagi10Elizaveta Golubeva25
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Joey Mantia25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Martina Sablikova1Francesca Lollobrigida16
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Jorrit Bergsma25
za 12 feb 09:00500mMannenThomas KrolKai VerbijLaurent Dubreuil0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenJutta LeerdamFemke KokNao Kodaira0
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team CAN (V)1Team JPN (V)13
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team USA (M)56
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Ireen WustMiho Takagi12
vr 18 feb 09:301000mMannenHein OtterspeerThomas Krol1Pavel Kulizhnikov1
za 19 feb 09:00Mass startMannenJorrit BergsmaBart Swings1Sverre Lunde Pedersen1
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Claudia Pechstein16
    107 36 8151


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Sven Kramer 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Elizaveta Golubeva
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Francesca Lollobrigida
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Thomas Krol  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Jutta Leerdam  
Femke Kok 1



Goud
 
2

Zilver
Nao Kodaira
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team JPN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Ireen Wust 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Hein Otterspeer  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Pavel Kulizhnikov
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Jorrit Bergsma  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Sverre Lunde Pedersen
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Claudia Pechstein
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.