Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Anna Wes
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Antoinette de JongMartina Sablikova15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Jorrit Bergsma25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenQi YinBrittany BoweAntoinette de Jong55
di 8 feb 11:301500mMannenZhongyan NingJoey MantiaKjeld Nuis11
do 10 feb 13:005000mVrouwenNatalia VoroninaMartina Sablikova1Irene Schouten12
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenPatrick Roest116
za 12 feb 09:00500mMannenIvan ArzhanikovLaurent DubreuilTatsuya Shinhama0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenNao KodairaFemke KokBrittany Bowe0
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team CHN (V)Team JPN (V)12
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team KOR (M)Team CAN (M)0
do 17 feb 09:301000mVrouwenBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
vr 18 feb 09:301000mMannenIvan ArzhanikovPavel KulizhnikovThomas Krol11
za 19 feb 09:00Mass startMannenAndrea GiovanniniAntoine Gelinas-BeaulieuArtur Janicki0
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Bo-Reum KimDan Guo15
    62 21 1194


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Qi Yin  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Zhongyan Ning  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Natalia Voronina  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Irene Schouten
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Ivan Arzhanikov  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Tatsuya Shinhama
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Nao Kodaira  
Femke Kok 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team CHN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team JPN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team KOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Ivan Arzhanikov  
Pavel Kulizhnikov 1



Goud
 
2

Zilver
Thomas Krol
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Andrea Giovannini  
Antoine Gelinas-Beaulieu 1



Goud
 
2

Zilver
Artur Janicki
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Bo-Reum Kim 1



Goud
 
2

Zilver
Dan Guo
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.