Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Rianne
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida10Natalia Voronina25
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenPatrick Roest116
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Brittany BoweRagne Wiklund1
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Joey Mantia25
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaMartina Sablikova520
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Graeme FishPatrick Roest116
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilViktor MushtakovTatsuya Shinhama0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Nao KodairaOlga Fatkulina15
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team JPN (V)10Team CAN (V)112
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team USA (M)56
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Hein OtterspeerKai Verbij15
za 19 feb 09:00Mass startMannenBart Swings15Andrea GiovanniniJorrit Bergsma15
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Ivanie Blondin117
    152 42 14208


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Natalia Voronina
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Ragne Wiklund
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Graeme Fish 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Viktor Mushtakov 1



Goud
 
2

Zilver
Tatsuya Shinhama
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Nao Kodaira 1



Goud
 
2

Zilver
Olga Fatkulina
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team JPN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Hein Otterspeer 1



Goud
 
2

Zilver
Kai Verbij
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Bart Swings  
Andrea Giovannini 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Ivanie Blondin
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.