Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Dewii
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Antoinette de JongRagne Wiklund15
zo 6 feb 09:305000mMannenPatrick Roest1Nils van der Poel1Sven Kramer2
ma 7 feb 09:301500mVrouwenIreen Wust15Miho Takagi10Antoinette de Jong530
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Joey MantiaKjeld Nuis12
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaMartina Sablikova520
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Jorrit Bergsma25
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilKai VerbijGilmore Junio0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Femke KokJutta Leerdam15
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team NED (V)1Team CAN (V)13
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team ROC (M)12
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Kai VerbijHein Otterspeer15
za 19 feb 09:00Mass startMannenJorrit BergsmaBart Swings1Sven Kramer1
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Valerie Maltais16
    109 26 14149


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Ragne Wiklund
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Patrick Roest  
Nils van der Poel 1



Goud
 
2

Zilver
Sven Kramer
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Ireen Wust  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Gilmore Junio
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Femke Kok 1



Goud
 
2

Zilver
Jutta Leerdam
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team NED (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Jorrit Bergsma  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Sven Kramer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Valerie Maltais
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.