Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Blaffendevis
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Martina SablikovaCarlijn Achtereekte15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenPatrick Roest116
ma 7 feb 09:301500mVrouwenBrittany BoweMiho Takagi10Ireen Wust111
di 8 feb 11:301500mMannenKjeld Nuis15Thomas Krol10Joey Mantia25
do 10 feb 13:005000mVrouwenNatalia VoroninaIrene Schouten1Martina Sablikova56
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
za 12 feb 09:00500mMannenLaurent DubreuilTatsuya ShinhamaTingyu Gao11
zo 13 feb 14:00500mVrouwenAngelina Golikova1Erin Jackson1Nao Kodaira2
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team CAN (V)1Team ROC (V)2
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team ROC (M)10Team CAN (M)10
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Brittany Bowe1Nao Kodaira2
vr 18 feb 09:301000mMannenLaurent Dubreuil1Kai VerbijThomas Krol12
za 19 feb 09:00Mass startMannenJorrit BergsmaJoey MantiaBart Swings11
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Ivanie Blondin10Marijke Groenewoud25
    79 54 10143


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Carlijn Achtereekte
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Kjeld Nuis  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Natalia Voronina  
Irene Schouten 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Laurent Dubreuil  
Tatsuya Shinhama 1



Goud
 
2

Zilver
Tingyu Gao
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Angelina Golikova  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Nao Kodaira
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team ROC (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Nao Kodaira
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Laurent Dubreuil  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Thomas Krol
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Jorrit Bergsma  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Bart Swings
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Ivanie Blondin 1



Goud
 
2

Zilver
Marijke Groenewoud
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.