Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Hans
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Martina SablikovaAntoinette de Jong15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Ted-Jan BloemenPatrick Roest116
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Brittany BoweIreen Wust12
di 8 feb 11:301500mMannenThomas Krol1Joey MantiaKjeld Nuis12
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaIsabelle Weidemann116
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaGraeme Fish15
za 12 feb 09:00500mMannenTatsuya ShinhamaMerijn ScheperkampLaurent Dubreuil0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Nao KodairaOlga Fatkulina15
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam NED (V)1Team CAN (V)1Team JPN (V)13
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team USA (M)56
do 17 feb 09:301000mVrouwenJutta Leerdam1Brittany Bowe1Miho Takagi13
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Havard H. Lorentzen1Hein Otterspeer16
za 19 feb 09:00Mass startMannenJorrit BergsmaBart Swings1Joey Mantia1
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Ivanie Blondin117
    109 6 12127


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Martina Sablikova 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Ted-Jan Bloemen 1



Goud
 
2

Zilver
Patrick Roest
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Thomas Krol  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Isabelle Weidemann
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tatsuya Shinhama  
Merijn Scheperkamp 1



Goud
 
2

Zilver
Laurent Dubreuil
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Nao Kodaira 1



Goud
 
2

Zilver
Olga Fatkulina
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team NED (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team JPN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team USA (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Jutta Leerdam  
Brittany Bowe 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Havard H. Lorentzen 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Jorrit Bergsma  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Joey Mantia
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Ivanie Blondin
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.