Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Jenna Stronkhorst
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Ragne WiklundAntoinette de Jong15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaTed-Jan Bloemen15
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Antoinette de Jong1Brittany Bowe2
di 8 feb 11:301500mMannenJoey MantiaThomas Krol10Kjeld Nuis111
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Natalia VoroninaMartina Sablikova520
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Jorrit BergsmaTed-Jan Bloemen15
za 12 feb 09:00500mMannenTatsuya ShinhamaLaurent DubreuilMerijn Scheperkamp0
zo 13 feb 14:00500mVrouwenErin Jackson15Miho Takagi10Angelina Golikova530
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team NED (V)1Team CAN (V)13
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam NED (M)Team NOR (M)1Team ROC (M)12
do 17 feb 09:301000mVrouwenBrittany Bowe1Jutta Leerdam10Miho Takagi112
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Laurent Dubreuil10Zhongyan Ning25
za 19 feb 09:00Mass startMannenJoey MantiaBart Swings1Jorrit Bergsma1
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Francesca Lollobrigida1Ivanie Blondin117
    108 45 15168


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Ragne Wiklund 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Brittany Bowe
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Joey Mantia  
Thomas Krol 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Natalia Voronina 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Jorrit Bergsma 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tatsuya Shinhama  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Merijn Scheperkamp
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Erin Jackson  
Miho Takagi 1



Goud
 
2

Zilver
Angelina Golikova
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team NED (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team CAN (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team NED (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team ROC (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Brittany Bowe  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Miho Takagi
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Zhongyan Ning
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Joey Mantia  
Bart Swings 1



Goud
 
2

Zilver
Jorrit Bergsma
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Francesca Lollobrigida 1



Goud
 
2

Zilver
Ivanie Blondin
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.