Schaatsgekkies Poule    
Voorspelling OS 2022 van Liesbeth
DatumAfstandCategorieGoud GoudPntZilver ZilverPntBrons BronsPntTotaal
za 5 feb 09:303000mVrouwenIrene Schouten15Antoinette de JongRagne Wiklund15
zo 6 feb 09:305000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Ted-Jan Bloemen25
ma 7 feb 09:301500mVrouwenMiho Takagi1Ireen Wust1Antoinette de Jong57
di 8 feb 11:301500mMannenJoey MantiaZhongyan NingKjeld Nuis11
do 10 feb 13:005000mVrouwenIrene Schouten15Isabelle Weidemann10Martina Sablikova530
vr 11 feb 09:0010.000mMannenNils van der Poel15Patrick Roest10Graeme Fish25
za 12 feb 09:00500mMannenTingyu Gao15Laurent DubreuilWataru Morishige520
zo 13 feb 14:00500mVrouwenAngelina Golikova1Erin Jackson1Nao Kodaira2
di 15 feb 07:30Team PursuitVrouwenTeam JPN (V)1Team CAN (V)1Team NED (V)57
di 15 feb 07:30Team PursuitMannenTeam USA (M)1Team NOR (M)1Team NED (M)2
do 17 feb 09:301000mVrouwenMiho Takagi15Jutta Leerdam10Ireen Wust25
vr 18 feb 09:301000mMannenThomas Krol15Kai VerbijHein Otterspeer15
za 19 feb 09:00Mass startMannenZbigniew BrodkaJoey MantiaLivio Wenger0
za 19 feb 10:00Mass startVrouwenIrene Schouten15Ivanie Blondin10Nana Takagi25
    124 54 21199


+15 punten voor de 1e plaats goed
+10 punten voor de 2e plaats goed
+ 5 punten voor de 3e plaats goed
+ 1 punt   voor een atleet in de top 3, maar niet op de juiste plaats


Voorspelling
3000m Vrouwen

za 5 feb 09:30
  Irene Schouten  
Antoinette de Jong 1



Goud
 
2

Zilver
Ragne Wiklund
3
Brons
Voorspelling
5000m Mannen

zo 6 feb 09:30
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Ted-Jan Bloemen
3
Brons
Voorspelling
1500m Vrouwen

ma 7 feb 09:30
  Miho Takagi  
Ireen Wust 1



Goud
 
2

Zilver
Antoinette de Jong
3
Brons
Voorspelling
1500m Mannen

di 8 feb 11:30
  Joey Mantia  
Zhongyan Ning 1



Goud
 
2

Zilver
Kjeld Nuis
3
Brons
Voorspelling
5000m Vrouwen

do 10 feb 13:00
  Irene Schouten  
Isabelle Weidemann 1



Goud
 
2

Zilver
Martina Sablikova
3
Brons
Voorspelling
10.000m Mannen

vr 11 feb 09:00
  Nils van der Poel  
Patrick Roest 1



Goud
 
2

Zilver
Graeme Fish
3
Brons
Voorspelling
500m Mannen

za 12 feb 09:00
  Tingyu Gao  
Laurent Dubreuil 1



Goud
 
2

Zilver
Wataru Morishige
3
Brons
Voorspelling
500m Vrouwen

zo 13 feb 14:00
  Angelina Golikova  
Erin Jackson 1



Goud
 
2

Zilver
Nao Kodaira
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Vrouwen

di 15 feb 07:30
  Team JPN (V)  
Team CAN (V) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (V)
3
Brons
Voorspelling
Team Pursuit Mannen

di 15 feb 07:30
  Team USA (M)  
Team NOR (M) 1



Goud
 
2

Zilver
Team NED (M)
3
Brons
Voorspelling
1000m Vrouwen

do 17 feb 09:30
  Miho Takagi  
Jutta Leerdam 1



Goud
 
2

Zilver
Ireen Wust
3
Brons
Voorspelling
1000m Mannen

vr 18 feb 09:30
  Thomas Krol  
Kai Verbij 1



Goud
 
2

Zilver
Hein Otterspeer
3
Brons
Voorspelling
Mass start Mannen

za 19 feb 09:00
  Zbigniew Brodka  
Joey Mantia 1



Goud
 
2

Zilver
Livio Wenger
3
Brons
Voorspelling
Mass start Vrouwen

za 19 feb 10:00
  Irene Schouten  
Ivanie Blondin 1



Goud
 
2

Zilver
Nana Takagi
3
Brons
< SchaatsgekkiesKlassement       
GuestSportGames is een idee van Beer, ontwikkeld door Johan Teake Dekker
.